bg2

Окремо стінка

Броньована стінка

 

До складу броньованих конструкцій входять не просто бронескло і захисні металеві листи. Їх збирають, використовуючи в якості основної бази надійний і міцний несучий каркас із сталі або алюмінію.

 

Виконані на такому каркасі перегородки, двері і вікна не мають ніяких зовнішніх відмінностей в порівнянні із звичайними спорудами і виглядають привабливо і сучасно. Сучасні броньовані конструкції допоможуть Вам звести нанівець ризик різних неприємностей і вирішити всі питання безпеки. Такі конструкції убезпечать Вас і оточуючих людей в банках, кафетеріях, магазинах, навіть автобусах.

У конструкціях роль броні виконують бронесталь, бронескло або поєднання названих компонентів. Ця броня кріпиться до несучого каркасу. Його виготовляють з профілів із сталі або їх аналогів з алюмінію. У технологічному плані доцільним стане алюмінієвий каркас, що не вимагає зварювання і більше пристосований до вирішення архітектурних завдань. Більшість броньованих конструкцій складається з окремих конструкцій, які не схожі один на одного за вимогами замовника і габаритами. У роботі з такими конструкціями спочатку розробляються окремі проекти, а пізніше на їх базі виготовляються і збираються необхідні конструкції.

Щось зацікавило?
Залиште заявку і ми з Вами зв'яжемося!