11

СКЛО

i01_9
СКЛО
i01_post11-1024x826-1-1
СКЛО

Куленепробивне скло і конструкції, броньоване скло

 

По-справжньому міцне скло куленепробивне стане непереборною перешкодою для зловмисників, які хочуть проникнути на вашу територію і зазіхнути на власність. Куленепробивне скло – це одна з різновидів триплекса, в якому використовується спеціальна полімерна композиція.

 

Завдяки особливій міцності, броньоване скло витримує інтенсивне механічне вплив, яке може бути надано масивними предметами та вогнепальною зброєю. Стійкість скла до впливів обумовлюється його товщиною і кількістю шарів, за цією ознакою багатошарове скло можна розділити на класи.

 

З метою забезпечення високого рівня безпеки з кожним новим роком все більшого поширення набуває ідея купити куленепробивне скло – воно виступить в якості практично непереборної перешкоди на шляху зловмисника, який вирішив проникнути всередину належить вам приміщення. Пропоноване нашою компанією кулетривке скло являє собою особливий різновид скла, що складається з окремих шарів, кожен з яких з’єднаний між собою за допомогою спеціальної полімерної композиції. Висока щільність дозволяє йому витримувати різні механічні удари і постріли вогнепальної зброї.

ВСІ
Тип скла 1
Тип скла 2

Щось зацікавило?
Залиште заявку і ми з Вами зв'яжемося!