22-а міжнародна спеціалізована виставка «Металообробка-2022»

post9-1024x826
З 24 по 28 травня 2022 року на території ЦВК «Експоцентр» відбудеться 22-а міжнародна спеціалізована виставка «Металообробка-2021». провідні вітчизняні та зарубіжні представники промисловості знову зустрінуться, щоб представити свої передові розробки, технології та рішення.

Цього року принципово новим та довгоочікуваним для багатьох учасників стане розділ «Індустрія 4.0», організований центральним виставковим комплексом «ЕКСПОЦЕНТР» за підтримки Національної спілки постачальників обладнання та інструменту для металообробки.

У той же час, продовжить активний розвиток розділ «Адитивне виробництво та 3D-рішення», завдяки чому в павільйоні 8 (зал 3) об’єднаються виробники, інтегратори та користувачі професійних та промислових 3D-рішень для обміну досвідом та об’єднання зусиль на шляху до розвитку галузі . У рамках розділу, за участю представників Мінпромторгу Росії та членів Асоціації розвитку адитивних технологій – концерну «Алмаз-Антей», компанії «Русатом – адитивні технології», ДК «Роскосмос», ПАТ «Газпром», ДК «Ростех» відбудеться конференція «Індустрія -3D», яка пройде у гібридному форматі з прямою трансляцією виступів на YouTube.

Крім цього, вперше в ході «Металообробки-2021» відбудуться змагання учасників розширеного складу Національної збірної WorldSkills Russia з компетенцій: токарні роботи на верстатах ЧПУ, фрезерні роботи на верстатах ЧПУ, адитивне виробництво та виробництво металоконструкцій.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *